אמנות למכירה באינטרנט | זלאיטארט גלריה לאמנות

גלריה זלאיטארט
נסים זלאיט
בתערוכה "מיני - רטרו 2020"
עכשיו בגלריה
יום ג' 15:30 - 19:00
יום ד' 11:00 - 16:00
יום ה' 15:30 - 19:00
יום ו' בתיאום מראש בלבד
052-4266687
להתראות

אירועי חודש ספטמבר

נסים זלאיט, צייר

גלריה זלאיטארט
נסים זלאיט
בתערוכה "מיני - רטרו 2020"
עכשיו בגלריה
יום ג' 15:30 - 19:00
יום ד' 11:00 - 16:00
יום ה' 15:30 - 19:00
יום ו' בתיאום מראש בלבד
052-4266687
להתראות

אירועי חודש ספטמבר

אמנות למכירה באינטרנט

מאמרים:

אמנות למכירה באינטרנט, היא הרבה יותר מטרנד שעומד לחלוף מן העולם. מכירת ציורים באינטרנט היא למעשה נקודת המפגש בין הטכנולוגיה המודרנית והחדשנית, לבין האמנות עצמה, שקיימת משחר ההיסטוריה האנושית ומגלמת בתוכה את נבכי לבו של האדם כמו גם דרך ההתבוננות של האמן על הטבע סביבו, תהליכים אנושיים והצורה בה הוא תופס את המציאות בה הוא פועל.

זו הסיבה שהתחום של אמנות למכירה באינטרנט הולך ומתפתח בקצב הולך וגדל וזאת לצד המשך קיומן האיתן של גלריות מסורתיות יותר כגון "זלאיטארט – הבית לאמנות". השילוב בין שני הסוגים מאפשר לצרכן האמנות לא להתפשר ולקנות רק במקום שהוא מתחבר אליו ולסגנון המוצג בו.

מכירת ציורים באינטרנט

למכירת ציורים באינטרנט יש כמה יתרונות על-פני רכישה שמבצעת בזמן ביקור בגלריית אמנות כזו או אחרת. ראשית, בניגוד לביקור פיזי בגלריה, אמנות למכירה באינטרנט נגישה לכל, אפילו מבלי לצאת מהבית או לקום מהספה. האופציה הזו מועדפת לא רק על מי שלא נייד מסיבות שונות, אלא רלוונטית גם עבור כל מי שמעוניין לבצע את הרכישות שלו מבלי להתאמץ ולהוציא משאבים לוגיסטיים וכספיים על נסיעה לגלריה.
כיום ניתן למצוא סוגים רבים של אמנות למכירה באינטרנט, כולל כמובן גם ציורים למכירה באינטרנט. יחד עם זאת, לפני שמשתמשים באפשרויות הזו לצריכת אומנות, יש כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם.

ציורים למכירה באינטרנט

אחד הדברים הקריטיים ביותר ברכישת אמנות למכירה באינטרנט, הוא הפרטים של הציור. בניגוד לביקור בגלריה עצמה, אמנות למכירה באינטרנט מרחוק, בממדים אחרים מהמציאות ולכן, חשוב להבין מהו הגודל של הציור, מאילו חומרים הוא עשוי, באיזו שנה צויר וכדומה. כל אלו מסייעים לגבש החלטה נבונה יותר לגבי הרכישה ומסייעים לוודא כי הציור שאתם קונים הוא בדיוק מה שאתם מחפשים.

אחד החששות לגבי מכירת ציורים באינטרנט הוא להיתקל בגלריה לא מוכרת, של אמן אנונימי. לכן, רצוי לבצע את הרכישה מגלריה מקצועית, כגון זלאיטארט – הבית, לאומנות", של האמן ניסים זלאיט. הגלריה מציגה מבחר עצום של ציורים משנים שונות ומהווה זירה שהיא כמה רמות מעל כל גלריות הציורים למכירה באינטרנט.

מכירת ציורים ברשת

לסיכום, גם כשאתם מחפשים מכירת ציורים ברשת, אל תזנחו את הגלריות הוותיקות והאמינות, שיכולות להפתיע אתכם עם מבחר עבודות מסחרר ורמה אמנותית שתתקשו למצוא בגלריות החובבניות. בכל מקרה, מומלץ לבחון כמה וכמה ציורים לפני הקנייה ולבצע סקר שוק.
 
 

לקבלת פרטים נוספים ולהזמנת יצירות
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

מעוניינים להצטרף לרשימת הגלריה?
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

phone2, phone, contact, telephone, support, call


074-767-94-51

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

irit.dallal@gmail.com

home2, home, house, building

בנימין מטודלה 55 שיכון דן, תל אביב

bell, bell, alarm, notification

ג', ה'- 15:30-19:00 | ד'- 11:00-16:00