מכירת אמנות | זלאיטארט גלריה לאמנות

גלריה זלאיטארט
נסים זלאיט
בתערוכה "מיני - רטרו 2020"
עכשיו בגלריה
יום ג' 15:30 - 19:00
יום ד' 11:00 - 16:00
יום ה' 15:30 - 19:00
יום ו' בתיאום מראש בלבד
052-4266687
להתראות

אירועי חודש ספטמבר

נסים זלאיט, צייר

גלריה זלאיטארט
נסים זלאיט
בתערוכה "מיני - רטרו 2020"
עכשיו בגלריה
יום ג' 15:30 - 19:00
יום ד' 11:00 - 16:00
יום ה' 15:30 - 19:00
יום ו' בתיאום מראש בלבד
052-4266687
להתראות

אירועי חודש ספטמבר

מכירת אמנות

מאמרים:

מכירת אמנות בכלליות ומכירת אמנות ישראלית בפרט, היא הפתח להתחדש בעבודות אמנות חדשות לאוסף שאתם בונים או על-מנת לקשט את הקירות והחדרים בבית, במשרד ובקליניקה. מטבע הדברים, מכירת אמנות כולל פריטי אמנות במגוון של מחירים ולכן, לפני שאתם הולכים לאירוע של מכירת ציורים מקוריים או מבקרים בגלריה, כדאי שתחליטו פחות או יותר מה התקציב שלכם לצורך הרכישות. הגדרת תקציב תאפשר לכם להתנהל ביתר יעילות לנוכח המבחר העצום של הציורים ותוכלו לבחור לא רק את הציור שאתם אוהבים ביותר, אלא גם כזה שאתם באמת ובתמים יכולים להרשות לעצמכם.

מכירת אמנות ישראלית

אחד המקומות המבוקשים ביותר בישראל למכירת אמנות, הוא גלריית "זלאיטארט הבית, לאמנות" של האמן נסים זלאיט. זלאיט עוסק בציור כבר משנות ה -60 וההתמחות העיקרית שלו היא עבודות המשתייכות לזרם המופשט, המציג את המציאות בצורה נאיבית, סובייקטיבית ונתונה לפרשנות. זאת בניגוד לזרם הסוריאליסטי, אשר ניתן להבחין בו במכירת ציורים מקוריים באופן ברור, משום שהוא מציג את המציאות ללא פרשנויות ובצורה המתיימרת להיות אובייקטיבית.

זלאיט מציע בגלריית "זלאיטארט הבית, לאמנות" מכירת אמנות ישראלית, מתחילת הקריירה האמנותית שלו ועד היום. הגלריה ממוקמת בצפון תל אביב השקט ועולים אליה לרגל שוחרי אמנות אבסטרקטית מכל רחבי הארץ, כדי ליהנות ממכירת אמנות ולהתחדש בציורים נוספים של זלאיט.

מכירת ציורים מקוריים

אחד הדברים שיש לשים אליהם לב במכירת אמנות בכלל וכמובן גם במכירת אמנות ישראלית, הוא מקוריות העבודות. הכוונה היא לא לרעיון ייחודי וביצוע שטרם נראה כדוגמתו, אלא שבמקום מתבצעת מכירת ציורים מקוריים ולא זיופים. למרבה הצער, עולם האמנות נגוע גם במקרים כאלו ומכירת אמנות המתרחשת בגלריה שאינה מוכרת ואין לה מוניטין והמלצות, עלולה להביא לרכישת ציור שהוא זיוף של ציור מקורי. לכן, הקפידו לרכוש מגלריה יוקרתית ובעלת שם כגון "זלאיטארט הבית, לאמנות" של נסים זלאיט. רכישה בגלריה של זלאיט, מבטיחה לכם כי העבודות שאתם לוקחים עמכם הביתה הן כולן פרי יצירתו של האמן וכי הן יפהפיות ללא חשש לזיופים.

תמונות של ציירים מפורסמים

תמונות של ציירים מפורסמים הם תמיד תוספת נאה לקיר, אך לא תמיד חייבים  לנהור המיתוג של ציירים מסוימים, אם הסגנון שלהם לא מתאים לכם או לעיצוב השל הבית. היתרון בעבודותיו של זלאיט הוא שהן מבוססות על אמנות מופשטת ולכן, מתאימות כמעט לכל בית ונראות טוב בסלון, בחדר השינה ובכל חדר שהן נמצאות בו.
 
 

לקבלת פרטים נוספים ולהזמנת יצירות
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

מעוניינים להצטרף לרשימת הגלריה?
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

phone2, phone, contact, telephone, support, call


074-767-94-51

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

irit.dallal@gmail.com

home2, home, house, building

בנימין מטודלה 55 שיכון דן, תל אביב

bell, bell, alarm, notification

ג', ה'- 15:30-19:00 | ד'- 11:00-16:00