מכירת תמונות שמן | זלאיטארט גלריה לאמנות

גלריה זלאיטארט
נסים זלאיט
בתערוכה "מיני - רטרו 2020"
עכשיו בגלריה
יום ג' 15:30 - 19:00
יום ד' 11:00 - 16:00
יום ה' 15:30 - 19:00
יום ו' בתיאום מראש בלבד
052-4266687
להתראות

אירועי חודש ספטמבר

נסים זלאיט, צייר

גלריה זלאיטארט
נסים זלאיט
בתערוכה "מיני - רטרו 2020"
עכשיו בגלריה
יום ג' 15:30 - 19:00
יום ד' 11:00 - 16:00
יום ה' 15:30 - 19:00
יום ו' בתיאום מראש בלבד
052-4266687
להתראות

אירועי חודש ספטמבר

מכירת תמונות שמן

מאמרים:

ציורי שמן על קנבס למכירה הם הצוהר שלכם לעולם אמנותי עשיר, המבוסס כולו על צבעי שמן המעניקים לכל ציור עומק מרשים ומראה מיוחד במינו, שקשה להשיג עם כל אמצעי אחר. לכן, תמונות שמן למכירה הם ההזדמנות שלכם להגדיל את האוסף האמנותי שלכם או יותר מכך, לחדש את קירות הבית או העסק ביצירת אמנות ייחודית שתסייע ליצור במקום אווירה נעימה, אלגנטית ויוקרתית.

אחד המקומות בהם מתבצעת מכירת תמונות שמן באופן קבוע, הוא גלריית זלאיטארט הבית, לאומנות. בגלריה תמצאו מכירת תמונות שמן של האמן נסים זלאיט, היוצר עבודות מופשטות מרשימות בצבעי שמן והוא נחשב לאחד האמנים המובילים בישראל בזרם זה.

תמונות שמן למכירה

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לשים אליהם לב כשמתעניינים בתמונות שמן למכירה, הוא המקוריות של היצירות אותן אתם רוכשים. למרבה הצער, כמו בכל תחום אמנותי, גם בתחום של מכירת תמונות שמן ניתן להיתקל בזיופים אשר מבזים את האמן ואת מורשתו ומעבר לכך, האיכות והעמידות של הציורים לאורך זמן היא פחותה משמעותית מציורים מקוריים, בשל חומרי הגלם הזולים בהם משתמשים עבור הזיוף.
מעבר לכך, יש לבחור מתוך ציורי שמן על קנבס למכירה את הציורים שמדברים אליכם ביותר מבחינה אמנותית. מטבע הדברים, מכירת תמונות שמן תציע לכם אפשרויות רבות ועבודות השונות זו מזו ולכן, הקדישו זמן לחיבור האישי שלכם עם היצירה, כדי שתוכלו ליהנות ממנה כמה שיותר.

ציורי שמן על קנבס למכירה

מלבד ציורי שמן על קנבס למכירה, הגלריה של נסים זלאיט מציגה גם ציורים נעשו באמצעות צבעי אקריל. יש לשים לב שלכל סוג של צבעים יש אפקט שונה על בד הציור ולכן, תמונות שמן למכירה יהיו בעלות עומק מיוחד, האופייני לצבעי שמן.
גלריית "זלאיטארט, הבית, לאומנות" מציעה מכירת תמונות שמן לאורך כל השנה והיא ממוקמת בלוקיישן נוח ונגיש בצפון תל אביב היוקרתית. מכירת תמונות שמן בגלריה מאפשרת לכם להתרשם מעבודותיו של זלאיט משנות ה 60 ועד היום ולהתבונן גם בציורים אשר אינם עומדים למכירה.

ציורי שמן למכירה

ציורי שמן למכירה הם הדרך האופנתית ביותר לחדש את הקירות אצלכם בבית. ההיצע הוא גדול ויש לבחור ציורים המתכתבים עם העיצוב של הבית כולו ועם העיצוב של החדר בו הם ממוקמים. כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר, בחרו ציור שממדיו תואמים את גודל החדר ואת הצבעים בו ותיהנו מהרמוניה אסתטית מושלמת.

 
 

לקבלת פרטים נוספים ולהזמנת יצירות
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

מעוניינים להצטרף לרשימת הגלריה?
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

phone2, phone, contact, telephone, support, call


074-767-94-51

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

irit.dallal@gmail.com

home2, home, house, building

בנימין מטודלה 55 שיכון דן, תל אביב

bell, bell, alarm, notification

ג', ה'- 15:30-19:00 | ד'- 11:00-16:00