ציורים בצבעי אקריליק | זלאיטארט גלריה לאומנות

גלריה זלאיטארט
נסים זלאיט
בתערוכה "מיני - רטרו 2020"
עכשיו בגלריה
יום ג' 15:30 - 19:00
יום ד' 11:00 - 16:00
יום ה' 15:30 - 19:00
יום ו' בתיאום מראש בלבד
052-4266687
להתראות

אירועי חודש ספטמבר

נסים זלאיט, צייר

גלריה זלאיטארט
נסים זלאיט
בתערוכה "מיני - רטרו 2020"
עכשיו בגלריה
יום ג' 15:30 - 19:00
יום ד' 11:00 - 16:00
יום ה' 15:30 - 19:00
יום ו' בתיאום מראש בלבד
052-4266687
להתראות

אירועי חודש ספטמבר

ציורים בצבעי אקריליק

הצבעים האקריליים הופיעו לראשונה בשנות העשרים של המאה הקודמת. הצבעים פותחו כתוצר לוואי של תעשיית הפלסטיק ומוצרים מבוססים נפט והם ידועים ביכולת ההתייבשות המהירה שלהם. כל עוד הצבע האקרילי לח ניתן לערבב ולדלל אותו במים, אבל מרגע שהוא מתייבש הוא מתקבע במצב עמיד מאוד.

תחליף לצבעי מים ושמן
האמנות הממוסדת הגיבה לצבעי אקריליק בחשדנות, כך שחלפו כמה עשורים לפני שציירים מובילים אימצו אותם. בסוף, הזמן עשה את שלו והרבה ציירים לא יכלו להתעלם מהיתרונות הגדולים שהצבע האקרילי מספק להם. משנות החמישים צבעים אקריליים הפכו להיות חלק מסט הצבעים של רוב הציירים המובילים, לעתים לצד צבעי מים וצבעי שמן, לעתים כתחליף מלא לצבעים אלה.

צבעי אקריליק קלים ונוחים מאוד לשימוש. ניתן פשוט לסחוט צבע משפורפרת אל הפלטה ולהתחיל לצייר ישר על הבד. ניתן להוסיף להם גם חומרים מעכבי התייבשות ולדלל עם מים. התוצאה הסופית דומה מאוד הן לציור בצבעי שמן והן לציור בצבעי מים. היום יש אמנים מובילים רבים שנוהגים לצייר ולהציג דרך קבע עבודות שצוירו בצבעי אקריליק.

 

אמן ותיק עם יד בוטחת
ציורי אקריליק גם מאוד פופולריים בשוק האמנות ונחשבים מתאימים במיוחד לציבור רוכשי האמנות שמחפשים אמנות לתלייה בחלל המגורים. לרוב, ציורי אקריליק טובים נגישים יותר כלכלית מציורי שמן. עבור מי שמחפש ציורי אקריליק מאיכות מעולה, אנו ממליצים על ביקור ב'גלריה זלאיט', הממוקמת ברחוב בנימין מטודלה 55 בצפון תל אביב.

כמו ששמה מרמז הגלריה מציגה את העבודות של הצייר נסים זלאיט, אחד האמנים הוותיקים והפוריים בישראל. מאז שנות החמישים נסים זלאיט הוא חלק מעולם האמנות של ישראל. זלאיט שהיה תלמידם של יחזקאל שטרייכמן ואביגדור סטימצקי, מראשי תנועת 'אופקים חדשים' פיתח סגנון מופשט שמצליח מחד להיות מאוד אקספרסיבי ומאידך להימנע מצעקנות. סגנון הציור מראה יד בוטחת שמשלבת איכויות וטכניקות פיגורטיביות, עם בחירת צבעים מאופקת. בהקשר של עבודות בחלל מגורים העבודות של זלאיט מושלמות לשדרוג כל אווירה.

 

  ציור מופשט וגלריה לאמנות          הצייר והציורים זה העיקר          ציורים מופשטים על בד          ציורים מופשטים קנבס          ציורים בצבעי שמן          ציורים בצבעי אקריליק          ציור אבסקרט מודרני          ציור מופשט מודרני       
 

לקבלת פרטים נוספים ולהזמנת יצירות
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

מעוניינים להצטרף לרשימת הגלריה?
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

phone2, phone, contact, telephone, support, call


074-767-94-51

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

irit.dallal@gmail.com

home2, home, house, building

בנימין מטודלה 55 שיכון דן, תל אביב

bell, bell, alarm, notification

ג', ה'- 15:30-19:00 | ד'- 11:00-16:00