ציור אבסטרקט למכירה | זלאיטארט גלריה לאמנות

גלריה זלאיטארט
נסים זלאיט
בתערוכה "מיני - רטרו 2020"
עכשיו בגלריה
יום ג' 15:30 - 19:00
יום ד' 11:00 - 16:00
יום ה' 15:30 - 19:00
יום ו' בתיאום מראש בלבד
052-4266687
להתראות

אירועי חודש ספטמבר

נסים זלאיט, צייר

גלריה זלאיטארט
נסים זלאיט
בתערוכה "מיני - רטרו 2020"
עכשיו בגלריה
יום ג' 15:30 - 19:00
יום ד' 11:00 - 16:00
יום ה' 15:30 - 19:00
יום ו' בתיאום מראש בלבד
052-4266687
להתראות

אירועי חודש ספטמבר

ציור אבסטרקט למכירה

מאמרים:

ציורי אבסטרקט למכירה הם הפתרון שלכם לחידוש וריענון כל סוג של חלל. ציור אבסטרקט למכירה מגלם בתוכו גישה אמנותית מרתקת, שמרוחקת מהסגנון הריאליזם ומציגה אמנות מופשטת, נתונה לפרשנות סובייקטיבית ולאהדה אינטואיטיבית. במילים אחרות, מדובר באמנות שאין בה אמת אחת ויחידה ולכן, היא מתאימה למכנה משותף נרחב ולקהל שוחרי אמנות גדול. זו גם חלק מהסיבה שציור אבסטרקט מודרני למכירה יכול להתאים לכל סוג של חלל – ביתי, עסקי, משרדי וכדומה ומי שמחפש ציור אבסטרקט למכירה הוא בדרך כלל מי ששואף ליצור אווירה נעימה ומעניינת בקליניקה, בבית או במשרד שלו.

ציורי אבסטרקט למכירה

אם אתם שואלים את עצמכם היכן ניתן למצוא ציורי אבסטרקט למכירה, הרי שהתשובה היא פשוטה. ציור אבסטרקט למכירה ניתן למצוא בגלריות אמנות המשתייכות לצייר מסוים או קבוצת אומנים ובהן ניתן להתרשם הן מעבודות שונות והן מציור אבסטרקט למכירה ובאמנות נוספת העומדת למכירה וזאת לצד ציורים ועבודות המוצגים במטרה להתרשם בלבד ולספוג את הסגנון הייחודי של האומן.

אחד המקומות המעולים בו ניתן למצוא ציור אבסטרקט מודרני למכירה, הוא גלריית "זלאיטארט הבית לאמנות", המציגה את עבודותיו של הצייר ניסים זלאיט, המתמחה באמנות אבסטרקטית ועוד.

ציור אבסטרקט מודרני למכירה

בהביטכם בציור אבסטרקט למכירה, חשוב שתשימו לב לעוד כמה דברים מלבד המחיר, המשתנה כמובן מציור אבסטרקט למכירה אחד למשנהו. ציורי אבסטרקט למכירה משדרים אווירה אמנותית מסוימת, שחשוב שתתחברו אליה ממקום רגשי ועמוק, כדי שתבצעו את הרכישה באמת ממקום אותנטי ושלם. יכול להיות שלא כל ציור אבסטרקט מודרני למכירה ימצא חן בעיניכם ממבט ראשון, אך בעיון מעמיק יותר בצבעים ובצורות המופשטות, תגלו שאתם מתחברים אליו ומעוניינים שהוא יקשט את קירות החדר אותו אתם חולמים לרענן ולחדש. הסובייקטיביות של סגנון אמנות זה, הופכת אותו למתאים ורלוונטי כמעט לכל סוג של חלל ולרכישה אידיאלית.

ציור אבסטרקט מודרני על בד למכירה

ב"זלאיטארט הבית, לאמנות" ניתן למצוא ציור אבסטרקט מודרני על בד למכירה, ממנו ניתן להתרשם בקטלוג וכמובן גם בגלריה, הממוקמת באזור צפון תל אביב היוקרתי. זלאיט יוצר אמנות מופשטת על בד בצבעי אקריל ובצבעי שמן, אשר כל אחד מהם מאפשר ביטוי שונה ומביא לתוצאות שונות, כולן מרהיבות ומרתקות.

כל הציורים נתונים כמובן לפרשנות אישית ובגלריה אף ניתן להתרשם מעבודותיו של זלאיט בצורה כרונולוגית ולעמוד אחר השינויים שהתרחשו בהן במהלך השנים כמו גם נקודות הדמיון ביניהן.


 
 

לקבלת פרטים נוספים ולהזמנת יצירות
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

מעוניינים להצטרף לרשימת הגלריה?
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

phone2, phone, contact, telephone, support, call


074-767-94-51

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

irit.dallal@gmail.com

home2, home, house, building

בנימין מטודלה 55 שיכון דן, תל אביב

bell, bell, alarm, notification

ג', ה'- 15:30-19:00 | ד'- 11:00-16:00