ציור מופשט למכירה | זלאיטארט גלריה לאמנות

גלריה זלאיטארט
נסים זלאיט
בתערוכה "מיני - רטרו 2020"
עכשיו בגלריה
יום ג' 15:30 - 19:00
יום ד' 11:00 - 16:00
יום ה' 15:30 - 19:00
יום ו' בתיאום מראש בלבד
052-4266687
להתראות

אירועי חודש ספטמבר

נסים זלאיט, צייר

גלריה זלאיטארט
נסים זלאיט
בתערוכה "מיני - רטרו 2020"
עכשיו בגלריה
יום ג' 15:30 - 19:00
יום ד' 11:00 - 16:00
יום ה' 15:30 - 19:00
יום ו' בתיאום מראש בלבד
052-4266687
להתראות

אירועי חודש ספטמבר

ציור מופשט למכירה

מאמרים:

אחד האלמנטים החשובים ביותר בעיצוב של כל חלל, הוא פריטי האמנות שמוצגים בו. זה יכול להיות מרחב ביתי או עסקי כמו דירה או משרד יוקרתי אך בכל מקרה, ציור יפהפה שתלוי על הקיר יכול לתרום לאווירה במקום וליצור תחושה יוקרתית ואלגנטית.

כדי להשיג את אותה אווירה, אתם צריכים למצוא גלריה המציעה ציורים מופשטים למכירה. ציור מופשט למכירה יכול לנוע על טווח מחירים מגוון ולכן, חשוב שתגדירו לעצמכם מראש תקציב לצורך העניין. מי שמחפש ציורים מופשטים למכירה במרכז ימצא בקלות מבחר גלריות העוסקות בתחום הזה ומציגות לא רק ציור מופשט למכירה אלא גם ציורים בסגנונות אמנותיים נוספים.

ציורים מופשטים למכירה

אחד המקומות שמציעים ציורים מופשטים למכירה במרכז, הוא "זלאיטארט - הבית, לאמנות". הגלריה מציגה ציורים מופשטים למכירה של נסים זלאיט, מוותיקי הציירים המופשטים בישראל, המתמחה גם בציור במגוון סגנונות אחרים. חשוב לזכור כי ציור מופשט למכירה מציג את המציאות בצורה נאיבית וסובייקטיבית והסגנון הזה מרוחק מהסגנון הריאליסטי ששלט באמנות במשך עשורים רבים. לכן, כשאתם בוחנים ציור מופשט למכירה ותוהים אם הוא מתאים לבית או לעסק שלכם, חשוב שתתחברו לסגנון ולאווירה הקונספטואלית שלו ותבדקו אם הוא מתאים לאווירה אותה אתם שואפים לכונן בחלל שלכם.

ציורים מופשטים למכירה במרכז

המקום העיקרי בו ניתן להשיג ציורים מופשטים למכירה הוא אזור המרכז. במרכז, יותר מקצוות הארץ הצפוניים והדרומיים, ניתן למצוא מגוון גלריות אקסקלוסיביות המציגות עבודות של ציור מופשט למכירה ושאר סגנונות. גם אם אתם גרים במקום מרוחק יחסית, תוכלו להגיע למרכז בקלות ולבחון את הגלריות השונות והעבודות המוצגות בהן.
בנוסף, ניתן לבדוק אילו ציורים מופשטים למכירה במרכז קיימים בהיצע עוד לפני שאתם מגיעים למקום עצמו. כל גלריה שמכבדת את עצמה תעמיד לרשותכם קטלוג מסודר בו תוכלו להתרשם מרחוק מציור מופשט למכירה שאותו תוכלו לרכוש פיזית בהגיעכם למקום.

ציורים מופשטים למכירה בתל אביב

תל אביב נחשבת למעוז האמנות והיצירה הישראלית. מתגוררים ויוצרים בה אומנים ותיקים לצד חדשים וקל מאוד למצוא ציורים מופשטים למכירה בתל אביב וסביבתה הקרובה.

גם גלריית "זלאיטארט הבית, לאמנות" ממוקמת בתל אביב והגישה אליה קלה ונוחה מכל חלקי הארץ. הגלריה ממוקמת באזור צפון תל אביב השקט והנינוח. לנוחיותכם המקסימלית, הגלריה מציעה קטלוג מקוון מסודר ממנו אפשר להתרשם מעבודותיו של נסים זלאיט לאורך השנים ולבחור את הציור שמדבר אליכם יותר מכולם.

 
 

לקבלת פרטים נוספים ולהזמנת יצירות
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

מעוניינים להצטרף לרשימת הגלריה?
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

phone2, phone, contact, telephone, support, call


074-767-94-51

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

irit.dallal@gmail.com

home2, home, house, building

בנימין מטודלה 55 שיכון דן, תל אביב

bell, bell, alarm, notification

ג', ה'- 15:30-19:00 | ד'- 11:00-16:00